
влевовправо
Зварювальний апарат Vitals MMA-1400 LCD mini Зварювальний інвертор
- Готово до відправки
- Код: 146934
3 170 ₴
+380 (68) 351-32-89
- +380 (66) 952-66-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зварювальний апарат Vitals MMA-1400 LCD mini — це компактний і зручний інверторний апарат для ручного дугового зварювання (MMA), який ідеально підходить як для домашнього використання, так і для невеликих майстерень.
Ця модель поєднує в собі сучасні технології, стабільну роботу та простоту керування. Завдяки невеликим габаритам і малій вазі апарат легко транспортувати та використовувати навіть у важкодоступних місцях.
Особливості:
- ForceArc - налаштовується;
- Hot Start - налаштовується;
- Antistick - можна вимикати;
- VRD (Voltage Reduction Device) — функція зниження напруги холостого ходу в зварювальному апараті.;
- TIG Lift (або Lift TIG) — режим аргонодугового зварювання, при якому дуга запалюється легким дотиком вольфрамового електрода до металу з подальшим відривом.;
- Інтелектуальна система охолодження;
- Автоматичний захист від перенапруження;
- КПД 85 процентів;
- Коефіцієнт потужності 0,95;
- Клас ізоляції F;
- Кабель електродотримача 3 м;
- Кабель зажиму 2 м.
Комплектація:
- Зварювальний апарат;
- Зварювальний кабель із затиском "маса";
- Зварювальний кабель з електродотримачем;
- Універсальний інструмент молоток-щітка;
- Керівництво з експлуатації;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 140 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга холостого ходу | 60 В |
| Номінальна споживана потужність | 5 кВА |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 195 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Висота | 290 мм |
- Ціна: 3 170 ₴







