
Електричний тример Grunhelm GR-2000
- Готово до відправки
- Код: 64647
3 824 ₴
- +380 (66) 952-66-85
Grunhelm GR-2000 стане хорошим помічником у догляді за прибудинковою територією та садовим ділянкою, дозволяючи швидко виконати роботу з мінімальною затратою не тільки часу, а й зусиль. Grunhelm GR-2000 має ергономічної форми конструкції, за роботу якої відповідає 2,0 кВт електродвигун, що працює від мережі та швидкість якого досягає значення 7500 об / хв. Досить ефективна його ріжучий система, яка складається з ножа і волосіні, з діаметром нитки 1,6 мм, доповненої системою автоматичного регулювання.
Варто звернути увагу на наявність в цій моделі прямої штанги і додаткової рукоятки велосипедного типу, що дозволяє максимально контролювати процес роботи з Grunhelm GR-2000 і легко досягати бажаного результату.
Характеристики:
- Тип - електрокоса;
- Живлення - від мережі 220 В / 50 Гц;
- Потужність двигуна - 2000 Вт (2,0 кВт);
- Тип двигуна - електричний, верхнє розташування;
- Максимальні оберти: волосінь: ~7500 об/хв, ніж-до 10000 об/хв;
- Тип ріжучого елемента: волосінь, металевий ніж;
- Ширина косіння - волосінь до 420 мм, ніж: ~225 мм;
- Діаметр волосіні - 1,6 мм;
- Подача волосіні - напівавтоматична;
- Тип штанги - пряма, нерозбірна;
- Привід - жорсткий (металевий вал);
- Рукоятка - велосипедного типу (двуручна);
- Регулювання ручки є;
- Захисний кожух є;
- Вага - 6 кг;
- Країна виробництва - Китай;
- Гарантія - 12 місяців.
Комплектація:
- Тример;
- Плечовий ремінь;
- Захисний кожух;
- Ніж;
- Котушка з волосінню;
- Інструменти та інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Потужність двигуна | 2.7 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 225 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Тип штанги | Нерозбірна |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
- Ціна: 3 824 ₴
