
влевовправо
Домкрат підкатний низькопрофільний Forte TA82030-3T
- Готово до відправки
- Код: 130945
7 900 ₴
+380 (68) 351-32-89
- +380 (66) 952-66-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Домкрат підкатний низькопрофільний Forte TA82030-3T
Підйомник-домкрат Forte TA82030‑3T — надійний інструмент для підйому автомобілів та інших важких вантажів. Оснащений гідравлічною системою, яка забезпечує легкий і швидкий підйом та опускання. Спеціальний ручний насос дозволяє працювати без зайвих зусиль, а система безпеки фіксує вантаж у верхньому положенні.
Переваги:
- Вантажопідйомність 3 тонни — підходить для більшості легкових автомобілів
- Гідравлічна система — плавний і зручний підйом
- Ручний насос — легкість в експлуатації
- Система безпеки — надійна фіксація вантажу
- Міцна конструкція — довговічність і стійкість
Технічні характеристики:
- Бренд: Forte
- Тип: гідравлічний підкатний домкрат
- Вантажопідйомність: 3000 кг (3 т)
- Призначення: підйом автомобілів і важких вантажів
- Особливості: система безпеки, ручний насос
Призначення:
- Для підйому автомобілів під час ремонту та обслуговування
- Для роботи в гаражі, на СТО або в дорозі
- Для безпечного та зручного підйому важких вантажів



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 505 мм |
| Висота підхоплення | 75 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 31.5 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 7 900 ₴


