
влевовправо
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX1020-B
- Готово до відправки
- Код: 146642
2 810 ₴
+380 (68) 351-32-89
- +380 (66) 952-66-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мікрохвильова піч Grunhelm20MX1020-B потужністю 700 Вт. Модель має 11 рівнів потужності, завдяки чому можна ідеально підігріти продукт залежно від ваших потреб. До переваг Grunhelm20MX1020-B можна віднести також кожну наявність таймера та функцію розморожування.
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | GRUNHELM |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Кнопкові, Поворотні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 11 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Режим розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 359 мм |
| Ширина | 466 мм |
| Глибина | 243 мм |
| Вага | 9.4 кг |
- Ціна: 2 810 ₴




