
влевовправо
Мікрохвильова піч Grunhelm 23MX930-GB
- Готово до відправки
- Код: 146644
3 610 ₴
+380 (68) 351-32-89
- +380 (66) 952-66-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мікрохвильова піч Grunhelm 23MX930-GB
Мікрохвильова піч Grunhelm 23MX930‑GB — сучасний багатофункціональний прилад нового покоління, який спрощує процес приготування та розморожування страв. Оснащена цифровою системою керування, що не вимагає спеціальних навичок, завдяки чому користуватися піччю легко та зручно навіть новачкові.
Переваги:
- Цифрове управління — простота та точність
- Функція розморожування — швидкий та безпечний процес
- Сучасний дизайн — стильне доповнення кухні
- Зручність експлуатації — комфортне використання для будь-яких завдань
Технічні характеристики:
- Бренд: Grunhelm
- Модель: 23MX930‑GB
- Тип: мікрохвильова піч
- Об'єм камери: 23 л
- Потужність: 900 Вт
- Функції: підігрів, приготування, розморожування
- Управління: цифрове
- Особливості: сучасний дизайн, простота використання



| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | GRUNHELM |
| Об`єм | 23 л |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні, Кнопкові |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 900 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Режим розморожування | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Дверца | Навісна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 395 мм |
| Ширина | 483 мм |
| Глибина | 281 мм |
| Вага | 14.1 кг |
- Ціна: 3 610 ₴






