
Електросамокат Yadea Starto Сірий Самокат електричний до 130 кг Чоловічий акумуляторний самокат
- Готово до відправки
- Код: 146843
19 700 ₴
+380 (68) 351-32-89
- +380 (66) 952-66-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електросамокат Yadea Starto Сірий Самокат електричний до 130 кг Чоловічий акумуляторний самокат
Електросамокат Yadea Starto забезпечує відмінну безпеку та керованість. Алюмінієва легка та міцна рама. Безкамерні 10-дюймові шини, можливе підкачування. Електросамокат легко скласти за лічені секунди, що зручно для поїздок громадським транспортом, або зберігати в автомобілі і брати куди завгодно. Світлодіодний дисплей з підсвічуванням та високою яскравістю відображає основні показники самокату за допомогою сучасного інтерфейсу. На екрані відображається спідометр, поточний статус, Bluetooth, стан фар, режим живлення та час автономної роботи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 254 мм |
| Вага | 18.5 кг |
| Потужність електродвигуна | 700 Вт |
| Час зарядки | 4 годин |
| Дистанція пробігу | 30 км |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 10 мА/год |
| Тип батареї | Літієва |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 19 700 ₴
