
влевовправо
Електросамокат Forte E9 Pro Чорний Акумуляторний самокат Електричні самокати для дорослих
- Готово до відправки
- Код: 146167
11 900 ₴
+380 (68) 351-32-89
- +380 (66) 952-66-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електросамокат Forte E9 Pro Чорний Акумуляторний самокат Електричні самокати для дорослих
Акумуляторний самокат Forte E9 PRO - зручна і проста у використанні модель.
- Яскравий дизайн, легко користуватися та складати;
- Переднє та заднє світло, рефлектори з усіх боків;
- Легка алюмінієва рама;
- Ультра сучасний цифровий екран;
- Передні та задні колеса 8,5", ніпель для підкачування коліс;
- Мобільний додаток.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 216 мм |
| Вага | 14 кг |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 700 Вт |
| Час зарядки | 4 годин |
| Дистанція пробігу | 30 км |
| Максимальна швидкість | 30 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 7 мА/год |
| Тип батареї | Літієва |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 11 900 ₴









