
Плита газова Grunhelm G4FG66124GB Сірий Газова плита з подвійною теплоізоляцією
- Готово до відправки
- Код: 146330
13 830 ₴
+380 (68) 351-32-89
- +380 (66) 952-66-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плита газова Grunhelm G4FG66124GB Сірий Газова плита з подвійною теплоізоляцією
Особливості:
- Подвійна теплоізоляція корпусу плити;
- Легкознімне внутрішнє скло дверцят духовки;
- Регульовані по висоті ніжки;
- Розпалювання поверхні кнопки;
- Підсвічування духовки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Варильна поверхня | Газова |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Духова шафа | газовий |
| Ширина плити | 60 см |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Зона нагріву | Газові |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Матеріал решітки | Емальована сталь |
| Характеристики духової шафи | |
| Об'єм духової шафи | 70 л |
| Газ-контроль духовки | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Очищення духовки | Традиційна |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Кришка | скляна |
| Секція для посуду | Так |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Електропідпал | Так |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 872 мм |
| Ширина | 598 мм |
| Глибина | 634 мм |
| Вага | 34 кг |
- Ціна: 13 830 ₴
