
Газонокосарка електрична несамохідна Grunhelm EM-6123A 1700 Вт Електрична газонокосарка побутова
- Готово до відправки
- Код: 63746
5 400 ₴
- +380 (66) 952-66-85
Газонокосарка електрична несамохідна Grunhelm EM-6123A 1700 Вт Електрична газонокосарка побутова
Газонокосарка електрична несамохідна Grunhelm EM-6123A - сучасна газонокосарка, призначена для стрижки трави біля будинку, у дворі або невеликому саду (до 6 соток). Незважаючи на пластикове виконання та дуже компактні розміри, вона демонструє відмінні робочі показники при експлуатації в різних умовах. Техніка є простий механізм, для використання якої не потрібні спеціальні навички, трудові та фінансові витрати. Потужний електричний двигун. Працює газонокосарка від звичайної побутової мережі. Потужність двигуна газонокосарки становить 1700 Вт, що дуже непогано для такого рівня обладнання. Мотор захищений від можливих перепадів напруги і не вимагає постійного догляду. Завдяки тихій роботі та відсутності викидів відпрацьованих газів, використовувати техніку можна поблизу житлових будинків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Рекомендована площа | 600 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 380 мм |
| Висота скошування | 65 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Задній викид |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Ні |
| Матеріал деки | Пластик |
| Швидкість обертання ножів | 3000 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
- Ціна: 5 400 ₴
