
Культиватор Forte МКБ-65 4 к.с. Червоний Садовий культиватор бензиновий Ручний культиватор для городу
- Готово до відправки
- Код: 95871
10 624 ₴
+380 (68) 351-32-89
- +380 (66) 952-66-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Культиватор Forte МКБ-65 4 к.с. Червоний Садовий культиватор бензиновий Ручний культиватор для городу
Культиватор бензиновий Forte МКБ-65, 4 л.с. (червоний) – призначений для культивації ґрунту. Він є незамінним помічником як фермерів, і звичайних власників ділянок.
Особливості:
- Металевий корпус редуктора;
- Регулювання кута нахилу керма по висоті;
- Розбірна фреза
Характеристики:
- Вага – 35 кг;
- Гарантія – 1 рік;
- Глибина культивації – 250 мм;
- Кількість передач вперед - 1;
- Потужність – 4 к.с.;
- Охолодження – повітряне;
- Країна походження – Китай;
- Тип живлення – бензин;
- Тип приводу - ремінний/ланцюговий;
- Тип старту – ручний;
- Ширина культивації – 650 мм;
- Штрих код – 6906529958713.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Максимальна ширина обробки | 65 см |
| Максимальна глибина обробки | 25 см |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Трансмісія | Ланцюговий редуктор |
| Зчеплення | Дискове |
| В комплекте оборудования | Фрези |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 4 к. с. |
| Об'єм двигуна | 98 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 35 кг |
- Ціна: 10 624 ₴
