
Плита газоелектрична Grunhelm FDR661234BE Бежева Газова плита зі скляною кришкою
- Готово до відправки
- Код: 139412
16 050 ₴
+380 (68) 351-32-89
- +380 (66) 952-66-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плита газоелектрична Grunhelm FDR661234BE Бежева Газова плита зі скляною кришкою
Плита газоелектрична Grunhelm FDR661234BE – модель комплектується функцією контролю газу, тому використання цієї моделі буде максимально безпечним і комфортним. На варильній панелі передбачені 4 інноваційні конфорки різних розмірів – для комфортного та рівномірного нагрівання посуду різних об'ємів та діаметрів днища. Потужність газового потоку та полум'я регулюють поворотні ручки на передній панелі плити.
Особливості:
- Електрозапалювання конфорок-автоматичний в ручці;
- Підсвічування духовки (вмикається кнопкою) - лампа розжарювання;
- Подвійне скло дверцята – легкознімне внутрішнє скло дверцят духовки;
- Легко очищується емаль духовки;
- Подвійна теплоізоляція плити, поверхня зовні не нагрівається;
- Чавунні грати поверхні з матовим емалевим покриттям;
- Регульовані ніжки;
- Ящик для посуду.
Характеристики:
- Вага брутто – 44.6 кг;
- Вага нетто – 42.8 кг;
- Висота – 872 мм;
- Глибина – 634 мм;
- Ширина – 598 мм;
- Габаритний розмір упаковки – 635X635X885 мм;
- Газ контроль – є;
- Гарантія – 2 роки;
- Тиск - 20 мбар;
- Кількість конфорок – 4;
- Конвекція – є;
- Кришка – скло;
- Потужність – 1825 Вт;
- Напруга/частота - 220-240B/50Гц;
- Об'єм - 70 л;
- Підсвічування – є;
- Виробник – Grunhelm;
- Витрата газу – 0.772 м3/год;
- Країна походження – Туреччина;
- Термометр – є;
- Управління – поворотні перемикачі;
- Колір – бежевий;
- Енергоспоживання – 2250 Вт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Варильна поверхня | Газова |
| Духова шафа | електричний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Характеристики духової шафи | |
| Об'єм духової шафи | 70 л |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Конвекція | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2250 Вт |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Кришка | скляна |
| Секція для посуду | Так |
| Електропідпал | Так |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 872 мм |
| Ширина | 598 мм |
| Глибина | 634 мм |
| Вага | 42.8 кг |
- Ціна: 16 050 ₴
