
влевовправо
Гриль контактний Grunhelm G1011 1000 Вт Настільний електричний гриль Притискний гриль для дому
- Готово до відправки
- Код: 135639
990 ₴
+380 (68) 351-32-89
- +380 (66) 952-66-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гриль контактний Grunhelm G1011 1000 Вт Настільний електричний гриль Притискний гриль для дому
Електрогриль G1011 призначений для швидшого приготування страв. Страви для барбекю виходять соковитішими: стейки з м'яса і риби, овочі гриль, так як соки, що випаровуються, замкнені всередині. Електрогриль смажить м'ясо, картопля та рибні стейки, підігріває продукти, готує гарячі бутерброди та овочі. За рахунок антипригарного покриття панелей смажити в грилі можна практично без олії – страви не пригорять і будуть менш калорійними, корисними та смачними.
Особливості:
- Індикатор живлення;
- Індикатор готовності до роботи;
- Прогумовані ніжки;
- Захист від перегріву;
- Блокування кришки;
- Два фіксовані положення відкриття.
Характеристики:
- Вага брутто – 1.70 до;
- Вага нетто – 1.4 кг;
- Габаритний розмір – 268х130х230 мм;
- Габаритний розмір упаковки – 300х160х270 мм;
- Гарантія – 2 роки;
- Клас захисту – 1;
- Матеріал корпусу - метал/пластик;
- Потужність – 1000 Вт;
- Напруга – 220В;
- Покриття – антипригарне покриття;
- Виробник – Grunhelm;
- Розмір робочої поверхні – 230х145 мм;
- Температура нагрівання - 140 ° С-210 ° С (+/-20 ° С);
- Тип управління – механічне;
- Частота – 50 Гц;
- Штрих код – 6990001356395.
Комплектація:
- Гриль – 1 шт;
- Піддон для жиру та соку -1шт;
- Книга рецептів – 1шт;
- Інструкція з експлуатації – 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Варіант установки | Настільний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні пластини, що нагріваються | Ні |
| Зберігання додаткових плиток на корпусі | Ні |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Лоток для жиру | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Регульована висота гриля | Так |
| Можливість використання на відкритому повітрі | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Кнопка блокування | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 230 мм |
| Глибина робочої поверхні | 145 мм |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 268 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Вага | 1.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 990 ₴




