
влевовправо
Морозильна камера Grunhelm GHUF-85 Білий 85 л Вертикальна морозильна камера
- Готово до відправки
- Код: 89913
6 730 ₴
+380 (68) 351-32-89
- +380 (66) 952-66-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Морозильна камера Grunhelm GHUF-85 Білий 85 л Вертикальна морозильна камера
Морозильна камера GRUNHELM GHUF-85 - вертикальна морозильна камера з потужністю заморозки
4 кг/добу. У камері 4 секції, корисний об'єм 85 л. Панель керування – механічна.
Характеристики:
- Вага – 31 кг;
- Висота – 85 см;
- Глибина – 58 см;
- Ширина – 55 см;
- Гарантія – 3 роки;
- Кліматичний клас – ST;
- Кількість камер – однокамерна;
- Кількість секцій у морозильній камері – 4;
- Потужність заморожування - 4 кг/24 год;
- Загальний об'єм – 85 л;
- Корисний об'єм морозильної камери – 83 л;
- Виробник – Grunhelm;
- Рівень шуму – 41 Дб;
- Холодоагент - R600A;
- Колір білий;
- Штрих кодт – 6902019085525.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кліматичний клас | ST |
| Кількість дверей | 1 |
| Загальний об`єм | 85 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Стан | Новий |
| Тип морозильної камери | морозильна шафа |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 16 годин |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Кількість ящиків в морозильній камері | 4 |
| Потужність заморожування | 4 кг/добу |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Енергоспоживання | 175 кВт/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 31 кг |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Ширина | 550 мм |
- Ціна: 6 730 ₴





