
Витяжка купольна Grunhelm GVT 076 T Нержавіюча сталь Витяжка з LED підсвічуванням
- Готово до відправки
- Код: 134700
4 283 ₴
+380 (68) 351-32-89
- +380 (66) 952-66-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витяжка купольна Grunhelm GVT 076 T Нержавіюча сталь Витяжка з LED підсвічуванням
Витяжка GRUNHELM GVT 076 TI купольного типу служить для відведення повітря за допомогою двигуна 230 Вт з продуктивністю 900 м³/год. Наявність трьох швидкостей спростить її основні завдання. Освітленням служить лампочка LED :: 2х1.5 Вт. Фільтрація відбувається завдяки алюмінієвому жировому фільтру. Керувати нею буде дуже просто, адже встановлено кнопкове керування.
Особливості:
- Купольний тип;
- Монтаж біля стіни;
- Кнопкове керування;
- Алюмінієвий жировий фільтр;
- LED підсвічування 2х1.5 Вт;
- Три швидкості роботи;
Характеристики:
- Вага – 12.5 кг;
- Висота – 326 мм;
- Глибина – 500 мм;
- Ширина – 595 мм;
- Жировий фільтр – алюмінієвий;
- Кількість швидкостей – 3;
- Комплектація - витяжка/інструкція;
- Матеріал – метал;
- Виробник – Grunhelm;
- Продуктивність – 900 м3/год;
- Режим роботи – відведення повітря;
- Тип освітлення – 2х1.5 Вт LED;
- Тип керування -кнопкове;
- Колір - нержавіюча сталь;
- Штрих код – 6990001347003.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип витяжки | Настінна |
| Режими роботи | Відвід |
| Продуктивність витяжки | 900 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Ширина | 595 мм |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 230 Вт |
| Фільтр | металевий, жировій |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 326 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Вага | 12.5 кг |
- Ціна: 4 283 ₴
