
влевовправо
Витяжка вбудована Grunhelm GVN 330 W Білий Вбудована витяжка із сенсорним дисплеєм
- Готово до відправки
- Код: 107001
5 600 ₴
+380 (68) 351-32-89
- +380 (66) 952-66-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витяжка вбудована Grunhelm GVN 330 W Білий Вбудована витяжка із сенсорним дисплеєм
Витяжка GVN 330 W Grunhelm - модель з фасадом із загартованого скла, відмінно впишеться в будь-який інтер'єр кухні. Конструкція витяжки, що вбудовується, дозволяє значно заощадити робочий простір і забезпечити вільний доступ до плити. Велика продуктивність витяжки дозволяє відводити повітря зі швидкістю 950м3/год. Також є режим рециркуляції повітря (вугільний фільтр в комплект не входить). Управління у цій моделі сенсорне з можливістю управління жестами. Також варто відзначити вбудоване яскраве світлодіодне підсвічування. Наявність алюмінієвого жирового фільтра дозволяє надійно захистити робочий механізм від попадання жиру і пилу.
Характеристики:
- Тип - вбудована;
- Спосіб монтажу - вбудований;
- Режими роботи – відведення повітря;
- Тип керування - сенсорне/жестами;
- Матеріал – сталь;
- Тип фільтра – алюмінієвий жировий фільтр;
- Тип освітлення – LED;
- Кількість/потужність ламп – 2х1.5 Вт;
- Продуктивність – 950 м3/год;
- Кількість/потужність моторів – 1х190 Вт;
- Кількість швидкостей – 3;
- Діаметр повітроводу – 15 см;
- Шнур живлення – є, з вилкою;
- Комплект постачання: витяжка/інструкція;
- Максимальний рівень шуму – 68 дБ;
- Річне енергоспоживання – 55 кВт;
- Клас енергоспоживання – C;
- Енергоспоживання – 0.15 кВт/год;
- Підключення до електромережі – 220/50 В/Гц;
- Вага – 11.5 кг;
- Вага в упаковці – 15 кг;
- Габарити (ВхШхГ) – 530х294х276 мм;
- Габарити упаковки (ВхШхГ) – 615х360х350 мм;
- Гарантія – 24 міс;
- EAN штрих-код 6902087580113.
| Основні | |
|---|---|
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Продуктивність витяжки | 950 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Тип управління | Сенсорне |
| Елементи управління | Сенсорні |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Фільтр | металевий, жировій |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Потужність освітлення | 150 Вт |
| Дисплей | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.5 кг |
- Ціна: 5 600 ₴




