
Бензинова мотокоса чотиритактна Grunhelm GR-41TS 3.2 кВт Бензиновий тример для трави
- Готово до відправки
- Код: 113951
3 950 ₴
+380 (68) 351-32-89
- +380 (66) 952-66-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензинова мотокоса чотиритактна Grunhelm GR-41TS 3.2 кВт Бензиновий тример для трави
Бензинова мотокоса Grunhelm GR-41TS - це ручний інструмент, призначений для скошування трави, рослинності та бур'янів на ділянці землі. Вона працює за рахунок 4-тактного двигуна, що приводить у дію волосінь або ніж, розташовані на нижній частині інструменту. Мотокоси використовуються для підтримки земельних ділянок у чистоті та порядку, а також для обробки великих територій, де збирання вручну може зайняти багато часу та сил. До переваг даної моделі можна віднести економну витрату палива та низький шум.
Характеристики:
- Вага – 7.4 кг;
- Гарантія – 2 роки;
- Діаметр валу – 28 мм;
- Діаметр волосіні - 2 мм;
- Конструкція штанги – нерозбірна;
- Потужність – 3200 Вт;
- Об'єм двигуна – 39 куб см;
- Об'єм паливного бака - 0.65 л;
- Охолодження – повітряне;
- Виробник – Grunhelm;
- Робочі обороти – 7500 об/хв;
- Ріжучий елемент - волосінь, ніж;
- Ремінь – ранцевий;
- Система пуску – ручний стартер;
- Тактність двигуна – чотиритактний;
- Тип живлення – бензин;
- Штанга – пряма;
- Штрих код – 6906521049082.
Особливості:
- Система легкий старт;
- Розбірний редуктор на двох підшипниках;
- Ергономічні ручки;
- Захист паливного бака;
- 4-тактний двигун;
- Низька витрата палива.
Комплектація:
- Мотокоса;
- Ніж 3T;
- Ніж 40T;
- Косильна головка;
- Ранцевий ремінь;
- Інструкція;
- Гарантійний талон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 4.3 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 254 мм |
| Ширина скошування ліски | 440 мм |
| Максимальна ширина скошування | 440 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 39 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 0.65 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.4 кг |
| Діаметр штанги | 28 мм |
- Ціна: 3 950 ₴
