
влевовправо
Плита газова з газовою духовкою Grunhelm G4FM6611W Біла Газова плита для кухні
- Готово до відправки
- Код: 127338
10 550 ₴
+380 (68) 351-32-89
- +380 (66) 952-66-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плита газова з газовою духовкою Grunhelm G4FM6611W Біла Газова плита для кухні
Плита газова Grunhelm G4FM6611W стане вірною помічницею у приготуванні різних страв, якими ви будете радувати родину та дивувати гостей. Модель виконана в сучасному стислому дизайні, завдяки якому вона відмінно впишеться в інтер'єр будь-якої кухні. Ергономічні елементи управління розташовані класичним способом – на передній частині плити над дверцятами духовки.
Характеристики:
- Виробник – Grunhelm;
- Колір білий;
- Тип варильної поверхні – газова;
- Тип духовки – газова;
- Розміри (ВхШхГ) 85 x 63 x 60 см;
- Вага – 39 кг;
- Управління – механічне (поворотні перемикачі);
- Кришка – металева;
- Кількість конфорок – 4;
- Специфічні конфорки – 1 економічна конфорка;
- Робоча поверхня – емаль;
- Матеріал решітки – емальована сталь;
- Газ-контроль конфорок – є;
- Електрозапалювання конфорок - автоматичне;
- Об'єм духовки - 60 л;
- Кількість стекол дверцята духовки - 2;
- Газ контроль духовки – є;
- Підсвічування – є;
- Очищення - традиційне;
- Колір білий;
- Ящик для посуду – є;
- Гарантія – 1 рік.
Особливості:
- Газові конфорки виробництва SABAF (Італія);
- Подвійна теплоізоляція корпусу плити;
- Металеві грати поверхні з матовим емалевим покриттям;
- Легкознімне внутрішнє скло дверцят духовки;
- Регульовані по висоті ніжки;
- Емаль легкої очистки духовки.
- Рельєфні напрямні;
Комплектація:
- Плита;
- Деко;
- Решітка;
- Форсунки для скрапленого газу;
- Шнур живлення з вилкою;
- Інструкція;
- Грантійний талон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Варильна поверхня | Газова |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Духова шафа | газовий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Матеріал решітки | Емальована сталь |
| Характеристики духової шафи | |
| Об'єм духової шафи | 60 л |
| Газ-контроль духовки | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Очищення духовки | Традиційна |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кришка | емальована |
| Секція для посуду | Так |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Електропідпал | Так |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Вага | 39 кг |
- Ціна: 10 550 ₴







