
влевовправо
Пральна машина напівавтоматична Grunhelm GWF-WS601W Білий 6 кг Двобакова пральна машина
- Готово до відправки
- Код: 128605
5 485 ₴
+380 (68) 351-32-89
- +380 (66) 952-66-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пральна машина напівавтоматична Grunhelm GWF-WS601W Білий 6 кг Двобакова пральна машина
Пральна машина GWF-WS601W Grunhelm - якісна напівавтоматична модель з верхнім завантаженням білизни. Вона стане Вашим незамінним помічником і суттєво заощадить кількість води та електроенергії під час прання. Машинку можна використовувати без центрального водопостачання.
Характеристики:
- Вага – 16 кг;
- Гарантія – 1 рік;
- Клас захисту від протікання - IPX4;
- Клас енергоспоживання – А++;
- Максимальне завантаження білизни – 6 кг;
- Потужність віджиму – 120 Вт;
- Потужність прання – 360 Вт;
- Швидкість віджиму, що настроюється, - 1300 об/хв;
- Виробник – Grunhelm;
- Розміри (ШхГхВ) – 660х400х770 мм;
- Розміри з упаковкою (ШхГхВ) – 680х420х800 мм;
- Тип завантаження білизни – верхній;
- Тип розміщення - окремостояща;
- Тип пральної машини – напівавтомат;
- Колір – білий/синій.
Особливості:
- Високоякісний пластик;
- Легкість в управлінні;
- Незалежна від водопостачання.
Комплектація:
- Машинка;
- Інструкція;
- Гарантійний талон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Максимальна швидкість віджиму | 1300 об/хв |
| Матеріал бака | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 770 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 16 кг |
- Ціна: 5 485 ₴



