
Мийка високого тиску Grunhelm GR-2800IM Profi 2800 Вт Професійна мийка високого тиску
- Готово до відправки
- Код: 83876
11 700 ₴
+380 (68) 351-32-89
- +380 (66) 952-66-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мийка високого тиску Grunhelm GR-2800IM Profi 2800 Вт Професійна мийка високого тиску
Миття високого тиску GR-2800IM PROFI - якісний і зручний апарат професійного класу, призначений для очищення від складних забруднень, плям, що важко виводять. Миючий пристрій легко видалити бруд на фасадах будівель, транспорті, доріжках з твердим покриттям, вітринах.
Характеристики:
- Напруга – 220В;
- Потужність 2800 Вт;
- Витрата води (мах) 520 л/год
- Матеріал помпи – алюміній;
- Максимальний робочий тиск – 210 бар;
- Поршні – сталь;
- Довжина шланга- 7 м;
- Довжина мережевого кабелю – 5 м;
- Вага - 24.5 кг
- Гарантія – 12 міс;
Особливості:
- Індукційний двигун на 2,8 кВт забезпечує стабільне функціонування при досить тривалих циклах роботи;
- Поршень виконаний із сталі та пройшов термообробку;
- Високий рівень тиску, що нагнітається, виштовхує воду потужним потоком, що збиває забруднення;
- Інтегрований бачок для миючого засобу для покращення результату маніпуляцій;
- Надійний тривісний поршневий насос служить для безперебійного водопостачання;
- Захисний механізм автоматично відключить машину за відсутності водопостачання;
- Можливість проводити забір рідини із ємностей за рахунок функції всмоктування;
- Довгий кабель живлення та подавальний шланг;
- Довговічні металеві з'єднувачі, трубки та помпа.
Комплектація:
- Мийка Grunhelm GR-2800IM Profi;
- Транспортувальні колеса;
- Шланг високого тиску;
- Пістолет;
- Барабан для шлангу;
- Регульована насадка;
- Мережевий шнур;
- Інструкція з експлуатації;
- Картонна упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Класифікація | Професійний |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Максимальний тиск | 210 бар |
| Максимальна продуктивність | 520 л/год |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Колеса, Ручка для перенесення, Можливість забору води з ємкості, Відсік для зберігання насадок |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура нагріву води | 50 град. |
| Довжина шланга високого тиску | 7 м |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
- Ціна: 11 700 ₴
