
Мотокоса двотактна бензинова Forte МК-152S Industry Line 2.8 кВт Бензинова потужна коса
- Готово до відправки
- Код: 114291
3 541 ₴
+380 (68) 351-32-89
- +380 (66) 952-66-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мотокоса двотактна бензинова Forte МК-152S Industry Line 2.8 кВт Бензинова потужна коса
Мотокоса Forte MK-152S Industry line – це новий бензинова коса, яка дозволить Вам виконувати догляд за своєю ділянкою. За допомогою такого інструменту Ви легко позбавитеся бур'янів, приберете всю високу траву і зможете поправити газон там, де газонокосарка не впорається. Сам триммер гранично простий у плані використання, не потрібно мати особливих навичок для ефективного використання такого інструменту, Ви зможете швидко освоїти роботу з ним.
- Характеристики:
- Гарантія – 1 рік;
- Виробник – Forte;
- Вага - 7,2 кг
- Тип двигуна -двотактний;
- Потужність двигуна кВт - 2,8;
- Потужність двигуна в л. з – 3.8;
- Об'єм двигуна – 52 см3;
- Система пуску – ручний стартер;
- Максимальні обороти двигуна – 9000об/хв;
- Оберти на холостому ходу - 2800об/хв;
- Тип охолодження – повітряний;
- Об'єм паливного бака – 1200 мл;
- Нерозбірна конструкція штанги;
- Діаметр штанги – 28 мм;
- Довжина штанги 1500 мм;
- Тип живлення – бензин;
- Марка палива – АІ92;
- Ремінь – плечовий;
- Ручка – велосипедна;
- Ріжучий елемент - волосінь/ніж;
- Діаметр ріжучого диска – 254 мм;
- Діаметр волосіні - 2,5 мм;
- Тип котушки – напівавтоматична;
- Регулювання висоти ручки;
- Розташування валу – пряме;
- Ширина косовиці ножем - 230 мм;
- Ширина покосу ліскою – 415 мм;
Особливості:
- Посилена поршнева група з ресурсом до 5 років експлуатації;
- Посилена система стартера, що виключає виривання шнура;
- Повністю металевий редуктор;
- Високообіговий карбюратор Walbro (Японія);
- Захист від перегріву;
- Хромований циліндр;
- Кований колінвал та шатун двигуна;
- Швидкознімний повітряний фільтр;
- Оцинковані циліндри двигуна;
- Плавний запуск;
- Низький рівень шуму;
- низький рівень вібрацій;
- Захист від випадкового вмикання.
Комплектація:
- бензокоси Forte MK-152;
- коробка;
- інструкція (паспорт);
- 3-х лопатевий ніж 1-шт;
- 40-ка зубчаста фреза з переможною напайкою 1-шт;
- котушка - 1шт;
- мірний бачок для змішування бензину з олією;
- велосипедна рукоятка з органами керування;
- набір ключів;
- плечовий ремінь;
- гарантійний талон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 3.8 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 230 мм |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Кількість обертів холостого ходу | 2800 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Ні |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.2 кг |
| Діаметр штанги | 28 мм |
- Ціна: 3 541 ₴
