
Пральна машина напівавтоматична Grunhelm GWB-W902-S Білий 9 кг Пральна машина напівавтомат
- Готово до відправки
- Код: 128631
4 500 ₴
+380 (68) 351-32-89
- +380 (66) 952-66-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пральна машина напівавтоматична Grunhelm GWB-W902-S Білий 9 кг Пральна машина напівавтомат
Пральна машина GWB-W902-S Grunhelm я - кісна напівавтоматична модель із верхнім завантаженням білизни. Вона стане Вашим незамінним помічником і суттєво заощадить кількість води та електроенергії під час прання. Машинку можна використовувати без центрального водопостачання. Максимальна ємність завантаження – 9 кг білизни. Машинка виконана із якісного морозостійкого ABS-пластику.
- Два режими прання
- Таймер прання
- Таймер зливу води
- Час прання 0-15 хв.
- Вага - 12 кг
- Вага з упаковкою - 13.5 кг
- Гарантія - 1 рік
- Клас захисту від протікання - IPX4
- Клас захисту від ураження електричним струмом – клас I
- Максимальне завантаження білизни - 9 кг
- Потужність прання - 400 Вт
- Напруга - 220 Вт
- Виробник - Grunhelm
- Розміри (ШхГхВ) - 480х475х830 мм
- Розміри з упаковкою (ШхГхВ) - 510х490х880 мм
- Витрата води - 18000 л/рік
- Країна виробник - Китай
- Рівень шуму - 68 Дб
- Колір - білий/срібний
- Частота - 50 Гц
- Енергоспоживання
- 120 кВт.год/рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 9 кг |
| Стан | Новий |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 830 мм |
| Глибина | 475 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 2 |
| Рівень шуму при пранні | 68 дБ |
- Ціна: 4 500 ₴
