
влевовправо
Пральна машина напівавтоматична Grunhelm GWF-WS753BGH 7.5 кг Двобакова пральна машина напівавтомат
- Готово до відправки
- Код: 101995
7 000 ₴
+380 (68) 351-32-89
- +380 (66) 952-66-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пральна машина напівавтоматична Grunhelm GWF-WS753BGH 7.5 кг Двобакова пральна машина напівавтомат
Пральна машина GRUNHELM GWF-WS753BGH - якісна модель, вона стане Вашим незамінним помічником і суттєво заощадить кількість води та електроенергії під час прання.
Характеристики:
- Машинку можна використовувати без центрального водопостачання;
- Максимальна завантажувальна ємність – 7,5 кг білизни;
- Машинка виконана із якісного ABS-пластику;
- Напівавтоматичного типу;
- Завантажується вертикально;
- Колекторний двигун;
- Ремінна передача;
- Споживання 0,36 кВт (клас A++);
- Машина дворежимна, де на першому режимі відбувається прання – 300 об/хв, на другому віджимання – 1300 об/хв;
- Механічні перемикачі здатні виставити таймер віджиму та прання;
- Клас прання Е;
- Бак виконаний із пластику з можливістю розбору;
- Гарантія 2 роки;
- Білий з бежевим люком;
- Підключення до електромережі - 220В/50Гц;
- Вага – 22 кг;
- Вага в упаковці - 24 кг;
- Габарити (ВхШхГ)- 760х430х890 мм;
- Габарити пакування (ВхШхГ) -780х460х910 мм;
- Клас захисту від протікання - IPX4;
- Потужність при віджиманні -160 Вт;
- Кабель живлення – є, з вилкою.
Комплект поставки:
- Пральна машина;
- Шланг наливний;
- Інструкція;
- Гарантійний талон.
Купуючи пральну машину GRUNHELM GWF-WS753BHG у офіційного представника в Україні, Ви можете розраховувати на високу якість виробу, оперативне сервісне обслуговування та прийнятну вартість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас прання | E |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 7.5 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1300 об/хв |
| Матеріал бака | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22 кг |
| Висота | 760 мм |
| Глибина | 890 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 2 |
- Ціна: 7 000 ₴







