
влевовправо
Пральна машина напівавтоматична Grunhelm GWF-WS701W 7 кг Портативна пральна машина для дачі
- Готово до відправки
- Код: 101991
6 310 ₴
+380 (68) 351-32-89
- +380 (66) 952-66-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пральна машина напівавтоматична Grunhelm GWF-WS701W 7 кг Портативна пральна машина для дачі
Пральна машина GWF-WS701W Grunhelm – якісна напівавтоматична модель з верхнім завантаженням білизни. Вона стане Вашим незамінним помічником і суттєво заощадить кількість споживаної води та електроенергії під час прання. Машинку можна використовувати без центрального водопостачання.
Характеристики:
- Підключення до електромережі – 220В/50Гц;
- Максимальна завантажувальна ємність – 7 кг білизни;
- Машинка виконана із якісного ABS-пластику;
- Колекторний двигун та передача від ременя;
- Швидкість віджиму – 300-1300 об/хв;
- Бак та корпус пластикові;
- Бак розбірний;
- Механічне керування;
- Клас прання E;
- Можна працювати без центрального водопостачання;
- Гарантія 2 роки;
- Білого кольору;
- Тип пральної машини – напівавтомат;
- Тип розміщення - окрема;
- Вага - 22 кг;
- Вага з упаковкою - 24 кг;
- Клас захисту від протікання - IPX4;
- Клас енергоспоживання - А++;
- Тип завантаження білизни – верхній
- Потужність віджиму - 160 Вт
- Потужність прання - 360 Вт
- Розміри (ШхГхВ) - 760х430х890 мм
- Розміри з упаковкою (ШхГхВ) - 780х460х910 мм
- Виробник - Grunhelm
Програми роботи:
- прання;
- віджимання.
Комплектація:
- пральна машина;
- шланг;
- інструкція;
- гарантійний талон.
Купуючи пральну машину GRUNHELM GWF-WS701W у офіційного представника в Україні, Ви можете розраховувати на високу якість виробу, оперативне сервісне обслуговування та прийнятну вартість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас прання | E |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1300 об/хв |
| Матеріал бака | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22 кг |
| Висота | 760 мм |
| Глибина | 890 мм |
| Ширина | 430 мм |
- Ціна: 6 310 ₴
- Спосіб упаковки: *Машина тестується на заводі, можлива наявність води в баку * Увага, вимір глибини стиральних машин проводитися по верхній кришці. Фактична глибина зі всіма виступаючими елементами буде більшою за вказану на сайті в середньому на 5-10 см.





