
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Варильна поверхня індукційна Grunhelm GPI 823 B Чорний Індукційна поверхня
Індукційна поверхня Grunhelm GPI 823 B - незамінна річ на кухні сучасної людини. Один зовнішній вигляд цієї плити вселяє довіру. Деталі даного пристрою розроблені з використанням передових європейських технологій. Варильна панель нагрівається протягом кількох секунд до потрібного рівня. На окрему увагу заслуговує наявність сучасних корисних параметрів.
Характеристики:
- Бренд – Grunhelm;
- Тип варильної панелі – індукційна;
- Тип зон нагріву – індукційний;
- Кількість конфорок/зон нагріву – 4;
- Матеріал основи – склокераміка;
- Тип управління – сенсорне;
- Тип перемикачів – сенсор-слайдер;
- Розташування панелі керування - фронтальне;
- Висота – 5,5 см;
- Ширина – 59 см;
- Глибина – 52 см;
- Потужність конфорок - 2Х (210мм, 2000Вт); 2Х (160мм, 1500Вт);
- Напруга – 220 В;
- Наявність шнура живлення – ні;
- Наявність вилки – ні;
- Колір чорний;
- Гарантійний термін – 1 рік;
Особливості:
- 9 рівнів потужності;
- Індивідуальний таймер;
- Функція Stop&Go (пауза);
- Розпізнавання посуду;
- Індикатор залишкового тепла;
- Блокування дітей;
- Захист від перегріву;
- Автоматичне безпечне вимкнення;
- Захист від переливу.
Комплектація:
- Варильна панель;
- Монтажні кріплення;
- Інструкція;
- Гарантійний талон.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Індукційна |
| Виробник | GRUNHELM |
| Варіант установки | Залежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Рамка по краях | без рамки (скошені краї) |
| Тип управління | Сенсорне |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конфорки | |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість індукційних конфорок | 4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Годинник | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Таймер | Так |
| Автоматика закипання | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Індикатор залишкового тепла | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 55 мм |
| Вага | 9.2 кг |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Ширина ніші для вбудовування | 560 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 490 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 7 800 ₴






