
влевовправо
Плита газоелектрична Grunhelm FM5612W Біла Комбінована плита для дому
- Готово до відправки
- Код: 110813
9 450 ₴
+380 (68) 351-32-89
- +380 (66) 952-66-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плита газоелектрична Grunhelm FM5612W Біла Комбінована плита для дому
Комбінована плита GRUNHELM FM5612W стане вірною помічницею в приготуванні різних страв, якими ви будете радувати сім'ю і дивувати гостей.
Модель виконана в сучасному стислому дизайні, завдяки якому вона відмінно впишеться в інтер'єр будь-якої кухні. Ергономічні елементи управління розташовані класичним способом – на передній частині плити над дверцятами духовки.
Характеристики:
- Тип плити – комбінована;
- Тип керування - механічне;
- Тип варильної панелі – газова;
- Матеріал основи – емаль;
- Кількість конфорок/зон нагріву – 4;
- Матеріал грат - емальована сталь;
- Передня ліва конфорка – потужність 2,85 кВт;
- Передня права конфорка – потужність 1 кВт;
- Задня ліва конфорка – потужність 1,75 кВт;
- Задня права конфорка – потужність 1,75 кВт;
- Електрозапалювання - автоматичний;
- Газ-контроль конфорок – є;
- Тип духової шафи – електричний;
- Об'єм духовки - 58 л;
- Кількість програм – 3;
- Кількість стекол дверцят духовки - 2;
- Напрямні – рельєфні;
- Місце зберігання посуду - так;
- Матеріал кришки – метал;
- Колір білий;
- Вага – 31 кг;
- Вага в упаковці – 33 кг;
- Габарити (ВхШхГ) – 87,2 х 49,7 х 58,6 см;
- Габарити упаковки (ВхШхГ) – 86,1 х 51,1 х 62,1 см;
- Гарантійний термін – 2 роки.
Особливості:
- Газові конфорки виробництва SABAF (Італія);
- Подвійна теплоізоляція корпусу плити;
- Металеві решітки поверхні з матовим емалевим покриттям;
- Легкознімне внутрішнє скло дверцят духовки;
- Регульовані по висоті ніжки;
- Розпалювання поверхні кнопкою;
- Підсвічування духовки;
Комплектація:
- Газова плита;
- Деко;
- Решітка;
- Шнур із вилкою;
- Інструкція;
- Гарантійний талон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Варильна поверхня | Газова |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Духова шафа | електричний |
| Ширина плити | 50 см |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Матеріал решітки | Емальована сталь |
| Характеристики духової шафи | |
| Об'єм духової шафи | 58 л |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Очищення духовки | Традиційна |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Конвекція | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 185 Вт |
| Таймер | Ні |
| Кришка | емальована |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Електропідпал | Так |
| Тип електропідпалу | механічний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 590 мм |
| Вага | 31 кг |
- Ціна: 9 450 ₴









