
влевовправо
Плита газоелектрична Grunhelm FG5612BR Коричнева Газова плита з електродуховкою
- Готово до відправки
- Код: 110815
10 500 ₴
+380 (68) 351-32-89
- +380 (66) 952-66-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плита газоелектрична Grunhelm FG5612BR Коричнева Газова плита з електродуховкою
Плита газоелектрична Grunhelm – модель комплектується функцією газ контролю, тому використання цієї моделі буде максимально безпечним та комфортним. На варильній панелі передбачено 4 інноваційні конфорки різних розмірів – для комфортного та рівномірного нагріву посуду різних об'ємів та діаметрів дна. Потужність газового потоку та полум'я регулюють поворотні ручки на передній панелі плити.
Характеристики:
- Тип плити - комбінована (газ/електродуховка);
- Виробник – Grunhelm;
- Гарантія – 1 рік;
- Енергоспоживання – 220-240B/50Гц.
- Тиск - 20 Мбар;
- Кількість конфорок – 4;
- Перша конфорка – 2850 Вт;
- Друга конфорка – 1750 Вт;
- Третя конфорка – 1750 Вт;
- Четверта конфорка – 1000 Вт.
- Кількість решіток – 2;
- Режими приготування - верхнє нагрівання, нижнє нагрівання, верхнє і нижнє нагрівання;
- Об'єм - 58 л;
- Покриття робочої поверхні – емаль;
- Управління – поворотні перемикачі;
- Наявність шнура живлення - так (з вилкою);
- Наявність кришки – так, кришка скляна;
- Колір коричневий;
- Вага – 31 кг;
- Вага в упаковці, кг – 33 кг;
- Габарити (ВхШхГ) – 87,2 х 49,7 х 58,6 см;
- Габарити упаковки (ВхШхГ) – 86,1 х 51,1 х 62,1 см.
Особливості:
- Місце зберігання посуду;
- Таймер;
- Електрозапалювання;
- Підсвічування духовки;
- Подвійні дверцята;
- Газ-контроль духовок.
Комплектація:
- Газова духовка;
- Деко;
- Решітка;
- Інструкція;
- Гарантійний талон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Варильна поверхня | Газова |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Духова шафа | електричний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Матеріал решітки | Емальована сталь |
| Характеристики духової шафи | |
| Об'єм духової шафи | 58 л |
| Гриль | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Термостат | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Очищення духовки | Традиційна |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Конвекція | Ні |
| Додаткова духова шафа | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Кришка | скляна |
| Секція для посуду | Так |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Електропідпал | Так |
| Тип електропідпалу | механічний |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 872 мм |
| Ширина | 497 мм |
| Глибина | 586 мм |
| Вага | 31 кг |
- Ціна: 10 500 ₴





