
влевовправо
Плита газоелектрична Grunhelm AM6611W Біла Газова плита на 4 конфорки
- Готово до відправки
- Код: 119421
10 700 ₴
+380 (68) 351-32-89
- +380 (66) 952-66-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плита газоелектрична Grunhelm AM6611W Біла Газова плита на 4 конфорки
Комбінована плита GRUNHELM AM6611W стане вірною помічницею в приготуванні різних страв, якими ви будете радувати сім'ю та дивувати гостей. Модель виконана в сучасному стислому дизайні, завдяки якому вона відмінно впишеться в інтер'єр будь-якої кухні. Ергономічні елементи управління розташовані класичним способом – на передній частині плити над дверцятами духовки.
Характеристики:
- Бренд – Grunhelm;
- Тип плити – комбінована;
- Тип керування - механічне;
- Тип варильної панелі – газова;
- Матеріал основи – емаль;
- Кількість конфорок/зон нагріву – 4;
- Матеріал грат - емальована сталь;
- Електрозапалювання - механічне;
- Газ-контроль конфорок – є;
- Тип духової шафи – електричний;
- Об'єм духовки - 70 л;
- Кількість програм – 3;
- Висвітлення духовки - так;
- Кількість стекол дверцята духовки - 2;
- Напрямні – рельєфні;
- Місце зберігання посуду - так;
- Матеріал кришки – метал;
- Наявність шнура живлення – є;
- Колір виробника – білий;
- Гарантійний термін – 2 роки;
- Вага – 36 кг;
- Вага в упаковці - 38 кг;
- Габарити (ВхШхГ) – 87,2 х 59,8 х 59 см;
- Габарити упаковки (ВхШхГ) – 86,1 х 61,1 х 62,1 см;
Особливості:
- Газові конфорки виробництва SABAF (Італія);
- Подвійна теплоізоляція корпусу плити;
- Металеві грати поверхні з матовим емалевим покриттям;
- Легкознімне внутрішнє скло дверцят духовки;
- Регульовані по висоті ніжки;
- Розпалювання поверхні кнопкою;
- Підсвічування духовки.
Комплектація:
- Газова плита;
- Деко;
- Решітка;
- Форсунки для скрапленого газу;
- Шнур живлення з вилкою;
- Інструкція;
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Варильна поверхня | комбінована |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Духова шафа | електричний |
| Ширина плити | 60 см |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Матеріал решітки | Емальована сталь |
| Характеристики духової шафи | |
| Об'єм духової шафи | 70 л |
| Телескопічні направляючі в духовці | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Очищення духовки | Традиційна |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Конвекція | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 185 Вт |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Електропідпал | Так |
| Тип електропідпалу | механічний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 590 мм |
| Вага | 39 кг |
- Ціна: 10 700 ₴




