
влевовправо
Вентилятор настільний Grunhelm GFT-3011 Настільний вентилятор Кімнатний вентилятор
- Готово до відправки
- Код: 76091
849 ₴
+380 (68) 351-32-89
- +380 (66) 952-66-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентилятор настільний Grunhelm GFT-3011 Настільний вентилятор Кімнатний вентилятор
Настільний вентилятор Grunhelm GFT-3011 невеликий, але дуже дієвий вентилятор буде ідеально в літній сезон, охолоджуючи нагріте повітря в дуже спекотні дні. Настільний вентилятор Grunhelm GFT-3011 оснащений зручною підставкою і поворотним механізмом, що дозволяє направити потік повітря в потрібну сторону. Великі пластикові лопаті при обертанні не створюють гучних звуків, що відволікають людину від відпочинку чи роботи.
Характеристики:
- Можливість регулювання - автоповорот/кут нахилу;
- Габарити (ВхШхГ) – 420x235x410 мм;
- Гарантія – 12 міс;
- Діаметр – 30см;
- Кількість лопат - 3;
- Кількість швидкостей – 3;
- Максимальна потужність – 40 Вт;
- Управління – кнопкове.
Особливості:
- Діаметр захисної сітки 30 см;
- Робота у поворотному режимі 90°;
- Фіксація поворотного режиму;
- Регульований нахил 0 - 30 °.
Комплектація:
- Вентилятор;
- Інструкція;
- Картонна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Варіант установки | Настільний |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Діаметр лопатей | 30 мм |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Глибина | 410 мм |
- Ціна: 849 ₴




