
Варильна поверхня індукційна Grunhelm GPI 523 Чорний Індукційна варильна панель
- Готово до відправки
- Код: 89996
4 850 ₴
- +380 (66) 952-66-85
Варильна поверхня індукційна Grunhelm GPI 523 Чорний Індукційна варильна панель
Для того, щоб ваше приготування перетворилося з рутинної буденної речі в справжнє мистецтво, ідеально підійде індукційна поверхня Grunhelm GPI 523 B. Процес приготування їжі з нею буде приносити винятково задоволення. Варильна плита має сенсорний тип керування, тому вам не доведеться прикладати багато зусиль для її включення чи вимкнення. Її матеріал – склокераміка, відповідно, вона стане чудовим доповненням до будь-якого інтер'єру та прикрасить вашу кухню. Компактні габарити дозволять встановити її в будь-яке бажане місце без особливих зусиль. Точний контроль нагріву дозволить перейти від великого вогню до повільного кипіння. Дві потужні конфорки, 9 рівнів потужності та безліч корисних функцій, таких як Stop & Go, таймер, блокування від дітей, захист від переливу та перегріву значно спростять ваше життя.
Характеристики:
- Висота – 55 мм;
- Глибина – 288 мм;
- Ширина – 520 мм;
- Кількість конфорок – 2;
- Матеріал поверхні – склокераміка;
- Потужність конфорок: 210мм -2600Вт, 160мм -1500Вт;
- Потужність підключення – 3500 Вт;
- Виробник – Grunhelm;
- Тип варильної поверхні – індукційна;
- Тип керування - сенсорний;
- Колір чорний;
- Штрих код – 6902019905236.
Функції:
- 9 рівнів потужності;
- індивідуальний таймер;
- функція Stop&Go (пауза);
- розпізнавання посуду;
- індикатор залишкового тепла;
- блокування від дітей;
- захист від перегріву;
- автоматичне безпечне вимкнення;
- захист від переливу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Електрична |
| Виробник | GRUNHELM |
| Варіант установки | Залежний |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Рамка по краях | без рамки (скошені краї) |
| Тип управління | Сенсорне |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість індукційних конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Годинник | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Індикатор залишкового тепла | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Висота | 110 мм |
| Вага | 5.2 кг |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Ширина ніші для вбудовування | 260 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 580 мм |
- Ціна: 4 850 ₴




